Brno se stává Mekkou tanečníků všech stylů

Asi je to nějakou zvláštní taneční geopatogenní zónou pod Brnem, nebo čím, ale vypadá to, že ať v Brně uspořádáte jakoukoliv taneční akci nebo kurzy, budete mít neustále nabito a budete muset odmítat další zájemce pro zcela naplněné kapacity… Zítra zahajuje nová taneční soutěž „Naruby“ první den zcela vyprodaných workshopů a v sobotu 1.11.2014 pak bude vlastní soutěž, na kterou se přihlásilo 250 tanečníků z celé republiky, kteří se divákům předvedou v celkem šedesáti vystoupeních skupin i sólistů ! Vzhledem k tomu, že tato akce je původně jen ročníková práce studentky JAMU a že hned příští víkend se koná taneční veletrh Dance Life Expo, nezbývá než před organizátory hluboce smeknout a také jim držet palce… Vstupné – zdarma !

Kromě již zmíněného třetího ročníku DLE navíc v neděli 9.11. proběhne veřejná taneční akce s veletrhem nesouvisející – Dance for Kidness (Tanec pro laskavost) – I když se nejedná o akci pouze brněnskou, ale celosvětovou:

V neděli 2.11. v 17:30 nebo v pátek 7.11. v 19:00 hod. v Centru Tance v Brně na Václavské 6 (určitě se konají i jinde v republice) se můžete zúčastnit nácviku na vlastní taneční produkci, která se uskuteční ve 13:00 na náměstí Svobody (nácviky zdarma !).

Samsung i9301 Galaxy S III Neo lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *